Başkan Vural’dan 15. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Başkan Vural’dan 15. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, AK Partinin 15. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle mesaj yayımladı.

A+A-

AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, AK Partinin 15. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle mesaj yayımladı.

AK Parti’nin kurulduğu tarih olan 14 Ağustos 2001’in Türk siyasi tarihi için gerçek bir milat olduğunu belirten Başkan Vural "Ülkemizin içinde bulunduğu zorluklara karşı bir çözüm yolu bir çıkış noktası olarak kurulan AK Parti, kuruluşundan yalnızca 15 ay sonra tek başına iktidar olarak, millet tarafından nasıl bir umut olarak görüldüğünü tüm dünyaya ispatlamış bir partidir. 3 Kasım 2002’de milletten aldığı yetkiyle icraatlarına başlayan AK Parti, tüm kadrolarıyla hizmet destanları yazmış, her seçimde halkın takdirini daha fazla kazanarak, Türkiye’yi uluslararası alanda parmakla gösterilen bir marka haline getirmiştir.

Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan partimiz kısa zamanda ülkenin çehresini değiştirmeye başlamıştır. Sağlık, eğitim, ekonomi, enerji, adalet, tarım, ulaşım, turizm alanında yaptığı köklü reformlarla yeni bir Türkiye ortaya çıkmıştır. Her alanda milleti kucaklayan partimiz, Türkiye’deki demokrasi anlayışını da güçlendirerek ülkenin her kesimine hitap etmektedir. Seçilmiş Cumhurbaşkanına, Meclisi’ne, işbaşındaki meşru hükumetine, tüm anayasal kurumlarına, istiklal ve istikbaline karşı 15 Temmuz’da yapılan kalkışmayı bastıran Türk milleti kurucu genel başkanımız, cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir. Partimizin 15. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Başarılarla dolu daha nice AK yıllara ulaşmamız dileğiyle." dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.