1. HABERLER

  2. KARS HABERLERİ

  3. KARS

  4. KATSO’dan Azerbaycan'a İş Gezisi
KATSO’dan Azerbaycan'a İş Gezisi

KATSO’dan Azerbaycan'a İş Gezisi

Kars Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) üye iş adamları ile birlikte Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye iş gezisi düzenleyecek.

A+A-

Kars Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) üye iş adamları ile birlikte Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye iş gezisi düzenleyecek.

Kars Ticaret ve Sanayi Odası tarafından birtakım temaslarda bulunmak ve yatırım ortamlarını araştırmak üzere Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye "Ticari İş Gezisi" organize edilecek.

Konu hakkında bilgi veren KATSO Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu: "Azerbaycan ve ülkemiz arasındaki ticaret hacmi ile ilgili araştırma yapmak. ülkedeki ticaret odaları ve meslek kuruluşları ile ikili ilişkiler geliştirmek. oda üyelerimiz ve Bakülü iş adamları arasında görüşmeler sağlamak. Türkiye büyükelçiliği yetkilileri ve Azerbaycan hükümet yetkilileri ile görüşmeler yapmak, ayrıca ülkemiz ve bölgemiz başta olmak üzere Kars ilinin sosyo-ekonomik ve kültürel potansiyeli ile ilgili tanıtımlar yaparak protokoller imzalamak üzere Bakü'ye iş gezisi organizasyonu gerçekleştireceğiz. Bu talep bizlere üyelerimizden geldi. Üyelerimiz, çevre ülkeleri ziyaret ederek bu bölgelerdeki yatırım ortamlarını tanımak üzere bizlerden organizasyon talep etti. Bizler de üyelerimizin taleplerine sessiz kalmayarak bu organizasyona başladık" dedi.

Gezi 8-11 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenecek ve çeşitli sektörlerden iş adamlarının katılımları ile gerçekleşecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.