1. HABERLER

  2. KARS HABERLERİ

  3. KARS

  4. Kars’ta Elektrik Kesintisi Uyarısı
Kars’ta Elektrik Kesintisi Uyarısı

Kars’ta Elektrik Kesintisi Uyarısı

Aras Elektrik, kaliteli, sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlamak amacıyla planlı bakım ve onarım faaliyetleri kapsamında Kars’ta bazı bölgelerde bugün ve yarın enerji kesintisine gidileceğini bel...

A+A-

Aras Elektrik, kaliteli, sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlamak amacıyla planlı bakım ve onarım faaliyetleri kapsamında Kars’ta bazı bölgelerde bugün ve yarın enerji kesintisine gidileceğini belirtti.

Aras elektrik tarafından yapılan açıklamada, “18.04.2016 tarih 09:00-13:00 saatleri arasında Kars İli Susuz İlçesi İnönü Mahallesinde yapılacak çalışmalardan dolayı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisinde İnönü Mahallesi, İnkılap Mahallesi, Çıyrıklı Köyü, Mert İnş. AŞ. Şantiyesi ve Kazım Karabekir Mahallesinin bir kısmı etkilenecektir.

18.04.2016 tarih 09:00-14:00 saatleri arasında Kars İli Susuz İlçesinde Kırkpınar, Büyük Çatak, Doyumlu ve Küçük Çatak Köylerinde yapılacak çalışmalardan dolayı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisinde Kırkpınar, Büyük Çatak, Doyumlu ve Küçük Çatak Köyleri etkilenecektir.

18.04.2016 tarih 14:00-18:00 saatleri arasında Kars İli Susuz İlçesinde Kırkpınar Konutları ve Kiziroğlu Köyün hatbaşlarında yapılacak çalışmalardan dolayı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisinde Civan inş. Turkcell Baz İstasyonu, Vodafone Baz İstasyonu, Avea Baz istasyonu, Küçük Çatak, Büyük Çatak, Kurugöl, Ermişler, Yaylacık, Kalecik, Erdağı, Aksu, Kırçiçek, Kayalık, Kırkpınar Konutları ve Kiziroğlu Köyleri etkilenecektir.

19.04.2016 tarih 09:00-12:00 saatleri arasında Kars İli Susuz İlçesi Harmanlı ve Mezra Köylerin hatbaşında yapılacak çalışmalardan dolayı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisinde Toptaş İnş. Canpa Petrol, Harmanlı, Çamçavuş, İncesu ve Mezra Köyleri etkilenecektir.

19.04.2016 tarih 09:00-11:00 saatleri arasında Kars İli Susuz İlçesi Kaleçik Köyün hatbaşında yapılacak çalışmalardan dolayı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisinde Kaleçik, Aksu, Erdağı ve Yaylaçık Köyleri etkilenecektir.

19.04.2016 tarih 12:00-15:30 saatleri arasında Kars İli Susuz İlçesi Kurugöl, Büyük Çatak Konutları ve Ermişler Köylerin hatbaşında yapılacak çalışmalardan dolayı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisinde Civan inş. Turkcell Baz İstasyonu, Vodafone Baz İstasyonu, Avea Baz istasyonu, Küçük Çatak, Büyük Çatak, Kaleçik, İnçilipınar, Kurugöl, Ermişler, Yaylacık, Kalecik, Erdağı, Aksu, Kırçiçek, Kayalık, Kırkpınar, Kırkpınar Konutları ve Kiziroğlu Köyleri etkilenecektir.” denildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.