1. HABERLER

  2. KARS HABERLERİ

  3. KAĞIZMAN

  4. Kağızman Demokrasi Nöbetlerine Devam Ediyor
Kars Sağlık Müdürlüğü’ne Zafer Yılmaz Getirildi

Kars Sağlık Müdürlüğü’ne Zafer Yılmaz Getirildi

Kars İl Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. Zafer Yılmaz getirildi.

A+A-

Kars İl Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. Zafer Yılmaz getirildi.

Mehmet Kan’ın yerine İl Sağlık Müdürlüğü’ne getirilen Zafer Yılmaz, insanın en değerli varlığı olan sağlıkla ilgili böyle kutsal bir göreve başlamanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Öncelikle yaptıkları çalışmalarla kurumumuzun değerine değer katmış olan geçmiş il sağlık müdürlerimize şahsım ve tüm personellerimizin adına teşekkür ediyorum diyen Yılmaz, “Sağlık alanında hasta ve hasta yakınları , çalışan haklarını koruyan; kaliteli , güvenilir ve günümüz teknolojisi ile donanımlı bir sağlık hizmeti sunumuna devam edeceğiz.Bütün çabamız, geçmiş yıllarda ancak hayalini kurabildiğimiz sağlık hizmetlerini, modern tıbbın ve çağın imkanlarını kullanarak, halkımızın layık olduğu şekilde sunmaktır.Ayrıca bölgede etkin, güvenilir ve teknoloji donanımlı sağlık kuruluşlarına sahip olma gayreti içinde olacağız” diye konuştu.

İl Sağlık Müdürü Dr. Zafer Yılmaz, “Dünya’nın en değerli varlığı olan insana, sağlık hizmeti veren,özverili ve gayretli çalışmalarıyla takdirlerinizi kazanmış sağlık çalışanlarımızın, dün olduğu gibi bugünden sonra da aynı şevk ve heyecanla çalışacaklarını biliyoruz” dedi.

Yılmaz, sağlık hizmetlerinin kalitesinin arttırılması için ildeki bütün sağlık kuruluşları ile , el ve gönül birliği içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.