1. HABERLER

  2. KARS HABERLERİ

  3. KARS

  4. İimek 2’nci Olağan Toplantısı Yapıldı
İimek 2’nci Olağan Toplantısı Yapıldı

İimek 2’nci Olağan Toplantısı Yapıldı

Kars İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu’nun 2. Olağan Toplantısı Valilik Binası Toplantı Salonu’nda Vali Günay Özdemir’in Başkanlığı’nda yapıldı.

A+A-

Kars İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu’nun 2. Olağan Toplantısı Valilik Binası Toplantı Salonu’nda Vali Günay Özdemir’in Başkanlığı’nda yapıldı.

Toplantıya İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Vali Yardımcısı Erdinç Dolu, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yusuf Bulut, Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun, Serhat Kalkınma Ajans Genel Sekreteri Dr.Hüsnü Kapu, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Tarkan Tarık Kocagöz, İl Ticaret Müdür V. Adem Beyribey, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyon Temsilcisi Abdullah Necli, Hak-İŞ Temsilcisi Mürsel Aslan, Kars Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkan V. Burhan Beytut, Kafkas Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Yüksel Koçak asil üye, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün katıldı.

Toplantıda aşağıdaki gündem maddeleri görüşüldü,

l İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu organı Denetim kurulunca hazırlanan son 3 aylık (Ocak-Şubat-Mart) kurslara ilişkin denetim raporlarının İ.İ.M.E.K. onayına sunulması, (Sekreterya : Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü)

Yıllık Eğitim Planında yer almayan Otobüs Hostesi mesleğinde Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri (UMEM) Beceri’10 Projesi” kapsamında kurs başvurusu bulunduğundan ilgili mesleğin Yıllık Eğitim Planına dahil edilmesi hususunun İ.İ.M.E.K. onayına sunulması,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.