Gürbüz Çapan Memleketi Kars'a Geldi

Gürbüz Çapan Memleketi Kars'a Geldi

İstanbul, Esenyurt'un kurucu Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, baba ocağı Kars’a geldi.

A+A-

İstanbul, Esenyurt'un kurucu Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, baba ocağı Kars’a geldi.

PolitiKARS'ın edindiği bilgilere göre, yakın dostlarıyla memleketi Kars’ta vakit geçiren Esenyurt kurucu Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, ziyaretinin ilk gününde Kars Belediyesi ile CHP Kars il yönetimine ziyarette bulundu.

KARS BELEDİYESİ'NE ZİYARET

Çapan bugün sabah saatlerinde kendisine eşlik eden dostlarıyla Kars Belediyesi’ne gelerek HDP’li Kars Belediye Eşbaşkanı Ayhan Bilgen ve Şevin Alaca ile bir araya geldi.

gurbuz-capan-belediye.jpg

Sıcak ve sosyal mesafeye uygun yapılan ziyarette Çapan, birlik olmanın Kars için önemine vurgu yaparak; Kars Belediyesi’ne yardımcı olunması gerektiği belirtti.

TANER TORAMAN VE YÖNETİMİ İLE GÖRÜŞTÜ

Çapan ve beraberindekiler ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kars İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

CHP Kars il başkanı Taner Toraman ve yönetimiyle bir araya gelen Çapan, siyasi çalışmalara yardımcı olacak fikir ve görüşlerini paylaştı.

gurbuz-capan-chp.jpg

Çapan'ın bugünkü ziyaretlerine, CHP'de siyaset yapan eski Kars milletvekili Çetin Bilgir, siyasetçi Çetin Çapan, mimar Ali ihsan Alınak ile Metin Aksoy eşlik etti.

Haberin uzantısı...

Güncelleme | 18 Haziran

KARS BELEDİYESİ'NDEN KAHVALTILI TOPLANTI

Esenyurt kurucu Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, programlarının ikinci gününde Kars Belediye eşbaşkanı Ayhan Bilgen ve Şevin Alaca'nın kahvaltılı organizesine misafir edildi.

Çapan'ın Esenyurt Belediyesi tecrübelerini paylaştığı toplantıya, Kars Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

gurbuz-capan-kars.jpg

GÖLE VE SUSUZ BELEDİYESİ'NE ZİYARET

Gürbüz Çapan ve beraberindekiler, Kars'taki programlarının ikinci gününe Ardahan'ın Göle Belediyesi ile Kars'ın Susuz Belediyesi'ni ziyaretle devam etti.

Kars'tan kara yolu ile Göle'ye geçen Çapan, Göle'nin AK Partili Belediye Başkanı İlhan Gültekin'i makamında ziyaret etti.

Başkan Gültekin ile projelerini konuşarak, fikir alışverişinde bulundu.

gurbuz-capan-kars-001.jpg

Göle ziyareti sonrası Kars'ın Susuz ilçesine geçen Çapan, Susuz'un CHP'li Belediye Başkanı Oğuz Yantemur ile görüştü.

Samimi ortamda geçen görüşmenin ardından Susuz Belediye Başkanı Oğuz Yantemur, Çapan ve beraberindekileri akşam yemeğinde misafir etti. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler