1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. CHP'nin Aday Listesi
CHP'nin Aday Listesi

CHP'nin Aday Listesi

CHP'nin Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sunduğu milletvekili aday listesinde sürpriz isimler göze çarparken, önemli isimler ise yer almadı. İşte tam liste...

A+A-

CHP'nin Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sunduğu milletvekili aday listesinde sürpriz isimler göze çarparken, önemli isimler ise yer almadı.

CHP'nin tam aday listesi şu şekilde:

ADANA

Ayhan Barut

Orhan Sümer

Müzeyyen Şevkin

Burhanettin Bulut

Rıza Mete

Oya Tekin

Osman Berke Duvan

Ertan Karaoğlu

Mustafa Kemal Özkan

Bülent Öğrü

Bülent Maraklı

Berfu Salıcı Yakıt

Sıdıka Halıcıoğlu

Onur Akpınar

Özgür Ulaş Ilgın

ADIYAMAN

Abdurrahman Tutdere

Mustafa Hakkan Kılınç

Mahmut Nedim Evli

Songül Varki Yıldırım

Müslüm Aslanoğlu

AFYONKARAHİSAR

Burcu Köksal

Ahmet Hakan Uyan

İsmahan Nergiz

Ramazan Akgöz

Ertuğrul Yılmaz

Hatice Gökoğlu

AĞRI

Kemalettin Koçak

Muhammed Aslan

Mehmet Sıddık Yel

Murat Yıldırım

AKSARAY

Ali Abbas Ertürk

Ramazan Fidan

Pelinsu Yıldırım

Ali Eşmekaya

AMASYA

Mustafa Tuncer

Mehmet Göl

Hüseyin Acar

ANKARA 1. BÖLGE

Tekin Bingöl

Levent Gök

Ali Haydar Hakverdi

Bülent Kuşoğlu

Gamze Taşcıer

Ekrem Kerem Oktay

Mehmet Hadimi Yakupoğlu

Hüseyin Tarık Şengül

Ali Hikmet Akıllı

Aylin Yaman

Umut Erarslan

Kamer Gözaçık Şen

Cansel Güven

ANKARA 2. BÖLGE

Murat Emir

Yıldırım Kaya

Semra Dinçer

Kenan Nuhut

Murat Kavuncu

Bekir Sami Doğan

Alibey Yüksel

Deniz Çakır

Mustafa Nadir Er

Suna Kerimoğlu

Barış Can Saraçoğlu

ANKARA 3. BÖLGE

Ahmet Haluk Koç

Nihat Yeşil

Servet Ünsal

Ali Başkaraağaç

Ahmet Ersen Özsoy

Ahmet Meşe

Umut Akdoğan

Battal Yıldız

Gülşah Deniz Atalar

Temel Borga Budak

İlke Çakar

Bilal Yılmaz

ANTALYA

Deniz Baykal

Çetin Osman Budak

Rafet Zeybek

Aydın Özer

Cavit Arı

Figen Albuga Çalıkuşu

Sevgi Doğan

Nusret Bayar

Şengül Yeşildal

Vahap Tuncer

Kemal Bilal Öner

Ali Takavut

Sibel Gezen

Nazmi Gündüz

Özlem Şahin

İsmail Hakkı Gül

ARDAHAN

Öztürk Yılmaz

Yunus Dündar

ARTVİN

Uğur Bayraktutan

Yalçın Emiralioğlu

AYDIN

Bülent Tezcan

Hüseyin Yıldız

Süleyman Bülbül

Mustafa İberya Arıkan

Özlem Burcu Uğan Sevim

Kaan Erçetin

Kemal Güneri

Fulya Üstündağ

BALIKESİR

Ahmet Akın

Fikret Şahin

Ensar Aytekin

İrfan Barış

Seval Bozkurt

Ender Biçki

Neşe Zengin

Berrin Gençoğlu

Oğulcan Koçak

BARTIN

Aysu Bankoğlu

Fahri Özsoy

BATMAN

Ayhan Işık

Kayahan Kırmızıtaş

Nihat Demir

Bünyamin Nayman

Hamit Keskin

BAYBURT

İkbal Okur

BİLECİK

Yaşar Tüzün

Faik Akarkarasu

BİNGÖL

Vahdettin Uzunyayla

Mehmet Evran

Çetin Sağsöz

BİTLİS

Sıddık Gözeger

Süleyman Baştürk

Tufan Subaşı

BOLU

Tanju Özcan

Özer Özcan

Hüseyin Cahit Çıngı

BURDUR

Mehmet Göker

Recep Mutlucan

Osman Gök

BURSA 1. BÖLGE

Lale Karabıyık

Erkan Aydın

Nurhayat Atlaca Kayışoğlu

Kayıhan Pala

Özgür Erdursun

Gürkan Esen

Deniz Baykal

Serkan Öztürk

İbrahim Mart

Aytaç Şahin

BURSA 2. BÖLGE

Orhan Sarıbal

Yüksel Özkan

Mustafa Şenyurt

Erkan Dönmez

Süleyman Ayyılmaz

Şahin Sevinç

Meral Altuntaş

Kemal Atan

Baran Güneş

Hülya Dink

ÇANAKKALE

Muharrem Erkek

Özgür Ceylan

Metin Ümit Ural

Songül Şentürklü

ÇANKIRI

Murat Berat Atalay

İbrahim Gönültaş

ÇORUM

Tufan Köse

Burçin Solmaz Polat

Gürsel Yıldırım

Mehmet Tahtasız

DENİZLİ

Gülizar Biçer Karaca

Kazım Arslan

Haşim Teoman Sancar

Ünal Karaosmanoğlu

Özgür Savaş Bayar

İlhan Özcan

Şeniz Doğan

Bilgehan Burgul

DİYARBAKIR

Mahmut Aziz Usal

Turgut Kılıç

Mehmet Şerif True

Ahmet Özgüvercin

Berivan Alabalık

Hebun Kaplan

Denizcan Eşiyok

Emrah Anlı

Gülay Emre

Umut Yetişsin

Abdurrahman Berat Aktaş

Behiye Küden

DÜZCE

Zafer Teber

İlknur Başak Tütüncü

Hasan Servet Öktem

EDİRNE

Okan Gaytancıoğlu

Ediz Ün

Yakup Atalay

Erdoğan Gümülcineli

ELAZIĞ

Gürsel Erol

Emrah Özden

Ayten Çekil

Nazmi Gürbüz

Mesut Baskan

ERZİNCAN

Ayhan Doğan

Tuğrul Yıldırım

ERZURUM

Naci Turan

Namiye Sınırkaya

Gençay Uğraş

Serhat Can Eş

Tacettin Kızıloğlu

Yunus Polat

ESKİŞEHİR

Utku Çakırözer

Jale Nur Süllü

Nuray Akçasoy

Mehmet Engin Çakmak

Sinan Özkar

Sibel Yeşildal

Metin Tomsuk

GAZİANTEP

Bayram Yılmazkaya

İrfan Kaplan

Hüseyin yalçın

Özgür Yılmaz

Hasan Öztürkmen

Hüseyin Cahit Kargıner

Naci Kılıç

Adile Merve Altınbaş Yılmaz

Nesrin Tuncel

Selim Karahan

Erdinç Tütüncüler

Nerin Türkmen

Yılmaz Demirdelen

Mehmet Turan Gündoğdu

GİRESUN

Necati Tığlı

Reşat Nuri Özdemir

İbrahim Akgün

Suat Öndaş

GÜMÜŞHANE

Mahir Can

Ramazan Ayas

HAKKARİ

Nazım Demir

Erşat İnan

Nazmi Kızılban

HATAY

Mehmet Güzelmansur

Suzan Şahin

Serkan Topal

İsmet Tokdemir

Mehmet Riyat Kırmızıoğlu

Hasan Ramiz Parlar

Nermin Yıldırım Kara

Gökhan Özer

Bilgen Duman

Hamide Vural

Döndü Dilan Kartal

IĞDIR

Metin Ova

İdris Aktaş

ISPARTA

Mustafa Ceyhan

İsa Önder Dinçtürk

Zafer Sağlam

Eyup Ersoy

İSTANBUL 1. BÖLGE

İbrahim Özden Kaboğlu

Mehmet Akif Hamzaçebi

Gamze Akkuş İlgezdi

Onursal Adıgüzel

Fethi Açıkel

Gürsel Tekin

İlhan Kesici

Oğuz Kaan Salıcı

Mahmut Tanal

Saliha Sera Kadıgil Sütlü

Hüseyin Emre Bağce

Mustafa Oktay Aksu

Hasan Uzunyayla

Mustafa Öztaşkın

Tahsin Usta

Hüseyin Sağ

Beril Öner

Yüksel Taşkın

Hasan Basri Özbek

Deniz Doğan Günay

Ertan Aksoy

Nuray Çepni

Duygu Çelik

Arzu Özalp

Pınar Uzun

Tuba Torun

Ali Rıza Yıldırım

Yücel Oto

Murat Cirav

Melis Timur

Emre Akkuş

Çetin Düzce

Aylin Sarıtaş

Gazi Karakurt

Timuçin Gültekin

İSTANBUL 2. BÖLGE

Kadri Enis Berberoğlu

Aykut Erdoğdu

Ahmet Ünal Çeviköz

Mustafa Sezgin Tanrıkulu

Yüksel Mansur Kılınç

Yunus Emre

Gökan Zeybek

Ali Şeker

Derya Şentürk

Mehmet Diribaş

Mersin Balkan

Bahattin Turnalı

Ferhat Epözdemir

İsmail Yüksel

Adnan Ayber

Burak Kaan Yılmazsoy

Canan Sezenler

Hacer Foggo

Güven Karataş

Yusuf Kenan Kolat

Veysi Sinan Bozdemir

Cem Cengiz Yılmaz

Ece Batumlu Talas

Pelin Yurdakul

Şeyma Dumrul

Yusuf Ergüven

Özgür Düzgün

Deniz Kaya

İSTANBUL 3. BÖLGE

Engin Altay

Erdoğan Toprak

Mehmet Bekaroğlu

Zeynel Emre

Sibel Özdemir

Özgür Karabat

Turan Aydoğan

Emine Gülizar Emecan

Nazır Cihangi İslam

Turan Hançerli

Bayramali Çeşmeci

Ali Ulvi Gökbulak

Mehmet Sait Yücel

Ali Muhittin Tığlı

Sinan Karahan

Sinan Karaca Öztürk

Mahfuz Yetüt

Şahanım Meter

Irmak Neriman Nebioğlu

Yağmur Geygel

Engin Ertaç

Cemil Can Dinç

Aycan Erinsel Özistek

Hüseyin Özkahraman

Seda Önder

Bektaş Davutoğlu

Arzu Attepe

Hüseyin Duran

Erdal Sarıkaya

Elif Keskinel Ülker

Ali Osman Özdilek

Kemal Özkiraz

İlyas Duman

Osman Tellioğlu

Şebnem Nur Çalışkan

İZMİR 1.BÖLGE

Ahmet Tuncay Özkan

Murat Bakan

Özcan Purçu

Kani Beko

Mehmet Ali Çelebi

Tacettin Bayır

Ednan Arslan

Sefer İpekli

Kazım Umdular

Nilay Kökkılınç

Ezgi Deniz Deniz Urunga

Devrim Barış Çelik

Zekiye Seda Sönmez

Şener Akdemir

İZMİR 2. BÖLGE

Kemal Kılıçdaroğlu

Selin Sayek Böke

Kamil Okyay Sındır

Atila Sertel

Sevda Erdan Kılıç

Mahir Polat

Bedri Serter

İdris Yavuzyılmaz

Ali Engin

Salih Özçifçi

Mehmet Birlik

Onur Kadir Eryüce

Hatice Zeybek

Ebru Okay

KAHRAMANMARAŞ

Ali Öztunç

Selim Sümen

Mehmet Çarman

Faik Kılınç

Onur Gürbüz

Ayşegül Yaycıoğlu

Uğur Şevran

Azize Çuhadar

KARABÜK

Hüseyin Avni Aksoy

Sedat Karaoğlu

Gülsün Beniç

KARAMAN

İsmail Atakan Ünver

Hakan Gürsel Akbulut

Yusuf Baştuğ

KARS

Fatih Kamil Erkoç

Hatice Güvensoy

Aysel Sadak İltaş

KASTAMONU

Hasan Baltacı

Ayşegül Soylu Muslu

Devrim Ezgi Özalp

KAYSERİ

Çetin Arık

Ahmet Yıldız

Aşkın Genç

İbrahim Kaan

Mazhar Oğuz Özsoy

Gonca Yelda Orhan

Recep Bulut

Metin Kantarcı

Kadim Şahin

Nizamettin Temel

KIRIKKALE

Ahmet Önal

Güllü Aykut

Ümit Coşgun

KIRKLARELİ

Türabi Kayan

Vecdi Gündoğdu

İnci Tunç

KIRŞEHİR

Metin İlhan

Çağdaş Gökalp

KİLİS

Ali Tuna

Mehmet Ali Ağcabay

KOCAELİ

Fatma Kaplan Hürriyet

Haydar Akar

Tahsin Tarhan

Mühip Kanko

Osman Anıl Acurman

Ebru Küçükaydın

Yeşim Akpınar

Orkun Utkubaş

İsmail Demir

Mehmet Tamer Solakoğlu

Sezer Nilgün Aydın

Tuğman Kayalı

Zeynep Çiğdem Canbaz

KONYA

Abdullatif Şener

Abdülkadir Karaduman

Hasan Sarımehmetoğlu

Saim Sezen

Nihal Eken

Ali Sayar

İsmail Ünsal

Orhan Kaya

Nazife Demirhan

Memduh Erden Kökbudak

Sefer İpek

Hikmet Balcı

Şeniz Kurtuluş

Mehmet Yurtseven

Hasan Pektekin

KÜTAHYA

Fazıl Kasap

Şeref Han

Zeliha Aksaz Şahbaz

Mehmet Aydın Uzun

Rıdvan Çakır

MALATYA

Veli Ağbaba

Hulisi Porgalı

Soner Gökçe

Berna Karadaş

Emin Dönmez

Mahmut Akbıyık

MANİSA

Özgür Özel

Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu

Bekir Başevirgen

Sabri Temel

Abdullah Saka

Hayriye Hacet

Saniye Ağgül

Çetin Kurtuluş

Nurittin Dingaz

Lale Erdoğan Tunçer

MARDİN

Mahmut Duyan

Erkan Mehmetoğlu

Abdulvahap Ay

Abdulkadir Turan

Aygül Kılıç Başboğa

Engin Oral

MERSİN

Cengiz Gökçel

Alpay Antmen

Ali Mahir Başarır

Nevin Zaimoğlu

Mehmet Saydam

Cavidan Demirağ

Seyit Özananar

Alper Turna

Alptekin Eser

Dilara Özkına

Kenan Hazar

Hidayet Oğuz

Sibel Gazi Tabel

MUĞLA

Mürsel Alban

Suat Özcan

Burak Erbay

Süleyman Girgin

İbrahim Ertürk

Emine Yenilmez Aydemir

Yamaç Kaya

MUŞ

Yılmaz Çetinkaya

Yıldırım Paçal

Cemal Koçhan

Nur Muhammed Karahan

NEVŞEHİR

Faruk Sarıaslan

Fulya Gülşen Altınsoy

Mehmet Bilgin

NİĞDE

Ömer Fethi Gürer

Ahmet Oğuz Özmen

Nagihan Eskioğlu

ORDU

Seyit Torun

Mustafa Adıgüzel

Onur Çam

Sebanur Özdemir

Sait Kapıcıoğlu

Nazım Yiğit Günay

OSMANİYE

Baha Ünlü

Mehmet Orhun Döğüşcü

İrfan Erdem

Hakkı Sayman Saygılı

RİZE

Remzi Kazmaz

Aysel Taşkın

Kemal Özgür Kahraman

SAKARYA

Engin Özkoç

Mehmet Selçuk

Elif Yar

Refik Karakaş

Mehmet Derya Bağdat

Aytül Uşaklıgil

Gözde Nur Yıldız

SAMSUN

Kemal Zeybek

Neslihan Hancıoğlu

Hüseyin Şahin

Müşfik Veysel Erdoğan

Mehmet Özdağ

Arzu Sabuncu

Murat Çan

Yılmaz Karagöz

Işık Özkefeli

SİİRT

Cahfer Saklan

Hikmet Akar

Hasan Alp

SİNOP

Barış Karadeniz

Erdinç Şimşek

SİVAS

Ulaş Karasu

Sinan Öztürk

Malike Ejder Yolveren

Ali Balta

Hasan Kılıç

ŞANLIURFA

Aziz Aydınlık

Fethi Yamaç

Cem Karakeçili

Uğur Mizan

Bakır Aydoğdu

Halaf Ayyıldız

Mahmut Yazar

Ahmet Müsri

Faruk Akan

Songül Arslan

Mustafa Eren

Akile Yektaş

İbrahim Halil Yarış

Kemal Eşsiz

ŞIRNAK

Sabri Kuytan

Abdulkerim Varlı

Gündüz Ökten

Osman Yeren

TEKİRDAĞ

Faik Öztrak

İlhami Özcan Aygun

Candan Yüceer

Emre Köprülü

Adem Dalgıç

İsmail Doğaroğlu

Gülfer Ümit

TOKAT

Kadim Durmaz

Hasan Efe Uyar

Çağdaş Kurtgöz

Duran Belene

Gülperi Coşar

TRABZON

Ahmet Kaya

Abdül Kadir Çelebi

Hikmet Nuri Aydın

Ferda Kudunoğlu

İsmail Kaynar

Mertcan Fero

TUNCELİ

Polat Şaroğlu

Mesut Coşkun

UŞAK

Özkan Yalım

İsmet Akın

Ali Karaoba

VAN

Mehmet Kurukcu

Fahreddin Çuyrak

Haluk Terzioğlu

Şanel Güloğlu

Erkan Kaçmaz

Nevzat Koç

Neriman Kartal

Şahin Öztekin

YALOVA

Özcan Özel

Ertan Şener

Mehmet Gürel

Yozgat

Ali Keven

Nadir Ünal

Rakibe Özgür Karslıoğlu

Şahin Bozdemir

ZONGULDAK

Ünal Demirtaş

Deniz Yavuzyılmaz

Umut Başoğlu

Merve Kır

Çiğdem Şekerci

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler