2’nci Çocuk Ulusal Çocuk Resim Yarışması Ödülleri Verildi

2’nci Çocuk Ulusal Çocuk Resim Yarışması Ödülleri Verildi

Ulusal Çocuk Resim Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.Gazi Ahmet Muhtar Paşa (GAMP) İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törende Vali Rahmi Doğan, öğrencilerine ödüllerini verdi.

A+A-

Ulusal Çocuk Resim Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

Gazi Ahmet Muhtar Paşa (GAMP) İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törende Vali Rahmi Doğan, öğrencilerine ödüllerini verdi. Kars İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün’nde hazır bulunduğu ödül töreninde Vali Rahmi Doğan, öğrencileri tebrik ederek ödüllerini verdi.

“Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışması’nda, İsmet Paşa İlkokulu’ndan Sudenaz Çamurtaşı 1’nci, Oğuzhan Yıldız 2’nciliği ve Selin İris ise 3’ncülüğü kazandı. Öğrencilere ödül olarak tablet, tablet kılıfı, blueooth kulaklık hediye edildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın genç nesillerin resim üzerinden gıda güvenirliğine dair bilgi ve birikimlerini, beklenti ve hayallerini yansıtabilecekleri bir paylaşım platformu oluşturmak ve kamuoyunda gıda güvenirliği ile ilgili farkındalıkları geliştirmek amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı ve proje sponsor kuruluşu Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) işbirliği ile ilkokul 2,3 ve 4. Sınıf öğrencileri arasında “Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim yarışması düzenlenmişti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.