1. HABERLER

  2. EKONOMİ | FİNANS | OTOMOTİV

  3. 'Dijital Dükkan Paketi’ İle İnternetsiz Ve Tabletsiz Esnaf Kalmayacak
'Dijital Dükkan Paketi’ İle İnternetsiz Ve Tabletsiz Esnaf Kalmayacak

'Dijital Dükkan Paketi’ İle İnternetsiz Ve Tabletsiz Esnaf Kalmayacak

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, ’Dijital dükkan paketi’ ile internetsiz ve tabletsiz esnaf kalmayacağını açıkladı.

A+A-

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, ’Dijital dükkan paketi’ ile internetsiz ve tabletsiz esnaf kalmayacağını açıkladı.

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, esnafın işini ve dükkanını dijitalleştirmek amacıyla hayata geçirdiği ‘Dijital Dükkan Paketi’ ile esnafın tüm teknolojik ihtiyaçlarını tek kutuda buluşturdu.

Vodafone, Dijital Dükkan Paketi ile esnafın dijitalleşmesine katkıda bulunurken, internetten, sabit telefona, tabletten futbola ve filme kadar tüm ihtiyaçları tek bir paket altında sağlıyor. Paket kapsamında, Vodafone tarafından kullanıcılara sabah 7’den akşam 7’ye kadar bulunulan lokasyonun izin verdiği en yüksek hızda, hiçbir kotası bulunmayan AKN’siz (Adil Kullanım Noktası) ultra limitsiz internet hizmeti veriliyor. Ayrıca, dileyene dijital sabit hat ile aylık sabit bir ücreti olmayan ‘konuştukça öde’ özelliğine sahip sabit telefon hizmeti (VoIP) de sağlanıyor. Üstelik bu hizmetin alınması durumunda hat bedeli Vodafone tarafından hediye olarak karşılanıyor.

“Müşteriler önceden esnaftan çay, kahve isterdi şimdi internet istiyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Türkiye’de tüm işletmelerin dijitalleşmesi hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini ve bu doğrultuda esnafın tüm teknolojik ihtiyaçlarını tek bir pakette topladıklarını belirterek “Vodafone olarak, bugün sadece bir mobil iletişim şirketi olmaktan çıkarak evlere ve işletmelere yönelik birçok sabit iletişim hizmetini de tek elden sunan ve abonelerimize her an her yerden yüksek hızlı internete bağlanma avantajı sağlayan bir genişbant telekomünikasyon şirketi konumundayız. Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi olarak, Türkiye’deki tüm işletmelerin telekom ihtiyaçları için uçtan uca çözümler sunuyor, özel çözümler geliştiriyor ve uyguluyoruz. Kendimizi işletmelerin “dijital iş ortağı” olarak konumlandırıyoruz. Dijitalleşme, artık her an her yerde ve hayatımızın her alanında yer alıyor. Esnafımızın da bu dijital dünyaya ayak uydurması gerektiğine inanıyoruz. Zira zaman değişti, esnaflık da değişti. Müşteriler önceden çay, kahve isterdi, şimdi internet istiyor. Yani internetsiz olmuyor. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak, biz de esnafımızın teknolojik ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir Dijital Dükkan Paketi oluşturduk. Böylece esnafımızın dijitalleşmesine katkıda bulunmak için yeni bir dönemi başlatıyoruz. Esnafın dükkanını dijitalleştirmek için onları internette sınırlamayan adil kullanım kotasız, ultra limitsiz maksimum hızda bir internet deneyimi sunuyor, bunun yanında birçok içeriği de uygun fiyat avantajıyla sağlıyoruz. Vodafone olarak, herkes dijitalleşebilsin istiyoruz. Bu vesileyle hala dükkanını dijitalleştirmeyen ve internet erişimi olmayan tüm esnaf vatandaşlarımızı ‘Dijital Dükkan Paketi’nden yararlanmaya davet ediyoruz” dedi.

İşletmeler, dijital yol haritalarını Vodafone ile çizmeye devam ediyor

Dijitalleşme yolculuğunda, işletmelerin fırsatları ve riskleri değerlendirip iş sürekliliği yaratmalarını hedefleyen Vodafone, Temmuz 2014’te hayata geçirdiği “Yarına Hazırım Platformu” ve “Vodafone Dijitalleşme Endeksi” ile işletmelerin teknoloji ihtiyaçlarını tespit ederek süreçlerini optimize etmelerine destek olmayı sürdürüyor. İşletmelerin dijital olgunluğunu ölçerek, dijital yol haritalarını çizmelerine yardımcı olan Vodafone, Yarına Hazırım Platformu ile bugüne kadar 42 bin küçük ve orta büyüklükte işletmenin Dijitalleşme Endeksini hesapladı, ihtiyaçlarını tespit etti. Ek olarak, 2 bini aşkın büyük işletmenin ve kamu kurumunun da Dijitalleşme Endeksi hesaplandı. Vodafone’un ‘Yarına Hazırım Platformu’, otomotivden beyaz eşyaya her sektörden şirketin ihtiyaçlarını analiz ederken, bu ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaya devam ediyor. Vodafone Dijital Dükkan Paketi’ni satın alan işletmeler ise Vodafone İş Ortağım tarafından “Dijital Dükkan” olarak sertifikalandırılıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.