1. HABERLER

  2. KARS HABERLERİ

  3. KARS

  4. Kars'ta BAL Ligi Yükleme Maçında Olay
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanına Ziyaret

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanına Ziyaret

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Federasyon Üyeleri, iş adamları ve bazı bürokratlarla birlikte Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Dernek Başkanları, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri, Danışma Kurulu Üyeleri, iş adamları ve bazı bürokratlarla birlikte Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Genel Başkan Erdoğan Yıldırım, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ederek, tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi.

Genel Başkan; “Federasyon olarak sizi kutluyor ve yeni görevinizin hayırlı olması diliyoruz. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na yıllarca emek verdiniz birçok projelere imza attınız, şimdi imza attığınız projelerin başındasınız. Devam eden projeleri takip etmeniz ve sonuçlandırmanız gerekiyor. Siz, bir hemşehrimiz olarak sadece Kars Ardahan Iğdır’ı değil tüm Türkiye’yi temsil ediyorsunuz. Sorumluklarınız ve sorumluluklarımız daha da arttı. Bunların üstesinden geleceğinize inancımız tamdır. Hem Türkiye’ye hem bölgemize en iyi şekilde hizmet edeceğinize yürekten inanıyoruz. Allah mahcup etmesin. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız olarak daha büyük başarılara imza atacağınızdan eminiz. Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu her zaman yanınızda olacaktır, sizinle gurur duyuyoruz” dedi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, hemşehrileriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Arslan, Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım’a ve katılımcılara teşekkür etti.

Arslan; “Kars Ardahan Iğdır’ın ihtiyaçlarını gidermemiz lazım. Bölgemizin ihtiyaçlarını gidereceğiz ama bu yetmez. Çok önemli bir bayrağı devir aldık. Yerinde tutabilmek büyük bir başarı ama bayrağı daha üst seviyelere çıkartabilirsek ne mutlu bize. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

Daha sonra Genel Başkan Yıldırım, Kars’ın Manevi değeri Ebu-l Hasan Harakani’nin Fütuvvet Sözleri’nden oluşan bir tabloyu günün anısına Bakan Arslan’a hediye etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.