1. HABERLER

  2. KARS HABERLERİ

  3. KARS

  4. Ani’de Bakanlık Çalışmaları
Sarıkamışlı Öğrenciler Çanakkale’ye Uğurlandı

Sarıkamışlı Öğrenciler Çanakkale’ye Uğurlandı

Sarıkamış'ta SODES projesi kapsamında, “Hep Birlikte Yeni Ufuklara” projesiyle başarılı 41 öğrenci, idareci ve öğretmenleriyle Çanakkale’ye uğurlandı.

A+A-

Sarıkamış Kaymakamlığı ile Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kalkınma Bakanlığı tarafından desteklenen SODES projesi kapsamında, “Hep Birlikte Yeni Ufuklara” projesiyle başarılı 41 öğrenci, idareci ve öğretmenleriyle Çanakkale’ye uğurlandı.

Sarıkamış İlçe Mili Eğitim Müdürü Atakan Karabağ, Sarıkamış’ta eğitim-öğretim gören başarılı lise öğrencilerinin ikinci grubunun Çanakkale gezisine gönderildiğini belirtti.

Karabağ, öğrencileri hem ödüllendirmek hem de Çanakkale ruhunu öğretmek istediklerini söyledi.

Atakan Karabağ, “Kaymakamımız Yusuf İzzet Karaman koordinesinde hazırladığımız projede ikinci grup öğrencilerimizi Çanakkale’ye uğurladık. Amacımız genç nesillerde milli şuuru oluşmasını ve bu vatan topraklarının kolay kazanılmadığını yerinde görmelerini sağlamak. Öğrencilerimiz önce Ankara’da Anıtkabir’i ziyaret edip ardından Çanakkale’ye geçecekler. Burada Çanakkale Savaşının cereyan ettiği kutsal toprakları ve şehitlikleri ziyaret edip ilçemize geri dönecekler” dedi.

Sarıkamışlı Öğrenciler Çanakkale’ye Uğurlandı

Sarıkamışlı Öğrenciler Çanakkale’ye Uğurlandı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.