1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'lu Şehmus Özer Hayatını Kaybetti
GS, FB ve BJK’nin Rakipleri Belli Oldu

GS, FB ve BJK’nin Rakipleri Belli Oldu

Avrupa kupalarında mücadele eden Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın grup maçları fikstürü belli oldu.

A+A-

UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde Fenerbahçe, H Grubu'nda Ludogorets, FC Spartak Trnava ve Nordsjælland ile D Grubu'nda mücadele edecek olan Beşiktaş ise Bodø/Glimt, Club Brugge ve Lugano ile karşı karşıya gelecek.

UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakipleri belli oldu.

H Grubu'nda mücadele edecek olan Fenerbahçe, Bulgaristan temsilcisi Ludogorets, Slovakya temsilcisi FC Spartak Trnava ve Danirmarka temsilcisi FC Nordsjælland ile karşı karşıya gelecek.

D Grubu'nda mücadele edecek olan Beşiktaş ise Norveç temsilcisi Bodø/Glimt, Belçika temsilcisi Club Brugge ve İsviçre ekibi Lugano ile karşılaşacak. 

Sarı lacivertliler kuraya ilk torbadan katılırken, siyah beyazlılar ise 3. torbadan dahil oldu. 

Adana Demirspor'u penaltılarla geçen Belçika temsilcisi Genk ise F Grubu'nda Ferençvaros, Fiorentina ve Cukaricki ile mücadele edecek.

UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde gruplar ise şu şekilde:

  • A GRUBU: Lille (Fransa), Slovan Bratislava (Slovakya), Olimpja Ljubljana (Slovenya), Klaksvik (Faroe Adaları)
  • B GRUBU: Gent (Belçika), Maccabi Tel Aviv (İsrail), Zorya Luhansk (Ukrayna), Breidablik (İzlanda)
  • C GRUBU: Dinamo Zagreb (Hırvatistan), Viktoria Plzen (Çekya), Astana (Kazakistan), Ballkani (Kosova)
  • D GRUBU: Club Brugge (Belçika), Bodo Glimt (Norveç), Beşiktaş (Türkiye), Lugano (İsveç)
  • E GRUBU: AZ Alkmaar (Hollanda), Aston Villa (İngiltere), Legia Varşova (Polonya),  Zrinjski (Bosna Hersek)
  • F GRUBU: Ferençvaros (Macaristan),  Fiorentina (İtalya), Genk (Belçika), Cukaricki (Sırbistan)
  • G GRUBU: E.Frankfurt (Almanya), PAOK (Yunanistan), HJK Helsinki (Finlandiya), Aberdeen (İskoçya)
  • H GRUBU: Fenerbahçe (Türkiye), Ludogorets (Bulgaristan), Spartak Trnava (Slovakya), Nordsjaelland (Danimarka)

..haberin uzantısı

TAKIMLARIN MAÇ PROGRAMI BELLİ OLDU

Avrupa kupalarında mücadele eden Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın grup maçları fikstürü belli oldu.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde A Grubu'nda yer alan Galatasaray, "Kupa 1"deki ilk maçında 20 Eylül Çarşamba günü sahasında Danimarka'nın Kopenhag takımını ağırlayacak.

A Grubu'nun maç fikstürü,

  • 20 Eylül / Galatasaray-Kopenhag
  • 3 Ekim / Manchester United-Galatasaray
  • 24 Ekim / Galatasaray-Bayern Münih
  • 8 Kasım / Bayern Münih-Galatasaray
  • 29 Kasım / Galatasaray-Manchester United
  • 12 Aralık / Kopenhag-Galatasaray

UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde mücadele eden Türk ekiplerinden Fenerbahçe, H Grubu'ndaki ilk maçında 21 Eylül Perşembe günü sahasında Danimarka'nın Nordsjaelland takımını ağırlayacak.

D Grubu'nda yer alan Beşiktaş ise aynı tarihte Belçika'nın Club Brugge takımına konuk olacak.

FB ve BJK'nın grup maçları fikstürü,

  • 21 Eylül / Fenerbahçe-Nordsjaelland, Club Brugge-Beşiktaş
  • 5 Ekim / Spartak Trnava-Fenerbahçe, Beşiktaş-Lugano
  • 26 Ekim / Fenerbahçe-Ludogorets, Bodo/Glimt-Beşiktaş
  • 9 Kasım / Ludogorets-Fenerbahçe, Beşiktaş-Bodo/Glimt
  • 30 Kasım / Nordsjaelland-Fenerbahçe, Beşiktaş-Club Brugge
  • 14 Aralık / Fenerbahçe-Spartak Trnava, Lugano-Beşiktaş.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler