1. HABERLER

  2. BÖLGEDEN

  3. Ardahan | Canlı Hayvan Pazarı Yeniden Açıldı
Gelin Damat Demokrasi Nöbetinde

Gelin Damat Demokrasi Nöbetinde

Ağrı’da 15 Temmuz 2016 tarihinde Fettulahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbe girişimine tepki amacıyla bir çift düğünlerini bırakıp düzenlenen Demokrasi Nöbeti’ne destek verdi.

A+A-

Ağrı’da 15 Temmuz 2016 tarihinde Fettulahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbe girişimine tepki amacıyla bir çift düğünlerini bırakıp düzenlenen Demokrasi Nöbeti’ne destek verdi.

Ağrı Valiliği bahçesinde devam eden Demokrasi Nöbeti’nin 8’inci gününde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekili Cesim Gökçe’nin konuşma yaptığı sırada gelin ve damat alana gelerek Demokrasi Nöbetine destek verdi. Davul ve zurnalar eşliğinde alana gelen gelin ve damat kalabalığın arasına girerek, vatandaşlara hitap eden AK Parti Milletvekili Cesim Gökçe’nin yanına geldi.

Gelin ve Damada nasihatler da bulunan AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, “Alanımıza gelinle damat katıldılar. Bunların mutluluğu hepimizin mutluluğudur. Evlilik karşılıklı sözleşmedir, akittir, karşılıklı saygı, sevgi, muhabbete dayanmaktadır. Evli çiftlerimizi huzurlarınızda tebrik ediyorum. Ömür boyu mutluluklar diyorum. Ailenin temelini evlilikler oluşturur. Toplumun ve İslam’ın temelini aile oluşturur. Toplumun ıslahı da kadının elindedir. O yüzden gelin hanıma diyorum ki evliliğine sımsıkı sarıl. Ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

Olağanüstü Hal ile ilgili açıklama yapan Milletvekili Gökçe, “Dün Ankara’da Kızılay Meydanı’ndaydım, o meydan gerçekten muhteşem hınca hınç doluydu. Bugün Ağrı’dayım ve halkımız burada da meydanları doldurmuş ve halkımız coşkulu, cesur ve yürekli bir şekilde ayakta dimdik duruyor. Tüm Türkiye’de Edirne’den Ardahan’a kadar bütün halkımız dimdik ayakta duruyor. Biz ayakta olduğumuz sürece onlar, darbeciler kaçacak delik arayacaklardır. Milletin tüm değerlerini ve birikimlerini yok etmeye kalkıştılar. Bizde bu ayakta duruşumuzla onlara gereken dersi vereceğiz. Şu anda tutuklamalar devam ediyor. Bundan sonrada devam edecektir. Bunlara gereken dersi vermek zorundayız. Bunlar bizim, çocuklarımızın ve torunlarımızın geleceklerini yok etmeye kalkıştılar ve ülkeyi kan gölüne bulaştırdılar. Yüzlerce şehitlerimiz ve 2 binin üzerinde yaralımız var. Bunların kanı yerde kalmayacak ve bunlara hesap sorulacak. Onların yaptıkları yanlarına kar kalmayacak. Bunlara acımayacağız eğer acırsak acınacak hale düşeriz. O yüzden mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Liderimize, önderimize ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığımız halkımızın bağlılığı devam ediyor. Vatandaşlarımızın fikri, görüşü ne olursa olsun herkes meydanlarda ben hepsine çok teşekkür ediyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Dün Türkiye Büyük Millet Meclisinde 346 oyla olağanüstü hal ilan ettik. Bu sıkıyönetim anlamına gelmiyor. Vatandaş herhangi bir endişeye kapılmasın ve rahat olsun. Buradaki amaç bu darbecilerle mücadeleyi sağlıklı bir şekilde yürütebilmektir. OHAL kararına vatandaşlarımız olumlu bakıyor. Vatandaşlarımızın günlük yaşamında herhangi bir olumsuz değişiklik olmayacak. Herhangi bir baskı söz konusu değildir. 3 aylık OHAL kararı yeterse ne ala eğer yetmezse meclisimizde yeni bir karar alır sürede uzatma yapabiliriz. Vatandaşlarımızın tavrı belli ve bizden daha etkin adımlar atmamızı istiyorlar. Daha caydırıcı kararlar almamızı istiyorlar. Biz onların bu taleplerini dikkatle dinliyoruz” dedi.

Gelin Damat Demokrasi Nöbetinde

Gelin Damat Demokrasi Nöbetinde

Gelin Damat Demokrasi Nöbetinde

Gelin Damat Demokrasi Nöbetinde

Gelin Damat Demokrasi Nöbetinde

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.