1. HABERLER

  2. BÖLGEDEN

  3. Enver Ünlü, Iğdır Valisi Oldu
Çıldır Aşıkşenlik Ortaokuluna Kaider Eli

Çıldır Aşıkşenlik Ortaokuluna Kaider Eli

Kars-Ardahan-Iğdır Derneği (KAİDER) Pendik Çıldır Aşıkşenlik Ortaokuluna malzeme yardımı yaptı.

A+A-

Kars-Ardahan-Iğdır Derneği (KAİDER) Pendik Çıldır Aşıkşenlik Ortaokuluna malzeme yardımı yaptı.

Geçtiğimiz yıl kurulan KAİDER Pendik derneği faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Kuruluşundan bugüne kadar özellikle öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda çanta ve kırtasiye yardımlarını sürdüren dernek bu kezde Çıldır Aşıkşenlik Orta Okulu öğrencilerini sevindirdi.

KAİDER Pendik yönetim kurulu üyesi Güven Köroğlu İstanbul’dan getirmiş olduğu malzemeleri öğrencilerle buluşturdu. Dernek olarak toplumsal faaliyetler konusunda son derece titiz olduklarını dile getiren Köroğlu, "KAİDER bünyesinde kurmuş olduğumuz Pendik derneğimiz çalışmalarına büyük bir heyecan ve şevk ile devam ediyor. Dernek yönetimi olarak son derece uyumlu bir şekilde, aynen bir aile ortamında çalışıyoruz. Geçen yıl kurmuş olduğumuz derneğimiz, toplumumuzun ihtiyaçlarını baz alarak çalışmalar yürütüyor. Öğrencilerimize dağıtmış olduğumuz çanta ve kırtasiye malzemelerinin yanı sıra, geçtiğimiz Ramazan ayında erzak dağıtımı ve Kızılay kan bağışı kampanyası gibi faaliyetlere imza attık. Kuruluşumuzdan bu yana çok kısa bir süre geçmesine rağmen çalışmalarımızı oldukça yoğun bir şekilde sürdürüyoruz, sürdürmeye de devam edeceğiz. Dernek olarak el uzattığımız Aşıkşenlik Ortaokulu öğrencilerimizin gözlerindeki ışık ne denli doğru işler yaptığımızı kanıtlıyor. Onların yüzlerindeki sevinçleri görmek, o sevince ortak olmak dernek olarak bizleri daha da motive ediyor" dedi.

Çıldır Aşıkşenlik Ortaokuluna Kaider Eli

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.