1. HABERLER

  2. KARS HABERLERİ

  3. KARS

  4. Kars Valisi Eyüp Tepe Görevine BAŞLADI
Bakan Arslan’dan “Babalar Günü” Mesajı

Bakan Arslan’dan “Babalar Günü” Mesajı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Babalar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

A+A-

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Babalar ve evlatları arasındaki bağın daha da güçlenmesi gerektiğine olan inancımla bir çınar ağacı gibi ailesine kol kanat geren tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutluyor; tüm vatandaşlarımıza sevgilerimi, selamlarımı sunuyorum” dedi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Babalar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Babaların insanlara adaleti, paylaşmayı, dayanışmayı ve sorumluluğu öğreten insanlar olduklarının altını çizen Arslan, “Özel günler; sevgiyi, dostluğu, yardımlaşmayı, barışı ve kardeşliği yaymak için önemli bir fırsattır. Babalar Günü de aramızdaki gönül bağlarını kuvvetlendirmemize yardımcı olan özel bir gündür. Babalar her an saygıyla anılması gereken hayattaki değerli varlıklarımızdır. Türk geleneğinde baba, evin direği, ailenin en önemli dayanak noktasıdır. Bizlere adaleti, paylaşmayı, dayanışmayı ve sorumluluğu öğretir. Ailesinin rızkı için her türlü zorluklara göğüs gerer. Bu itibarla babalarımıza ne kadar iyilik, sevgi ve saygı göstersek azdır. Üzerimizde hakkı olan anne ve babalarımızın rızasını kazanmak, onların gönlünü hoş tutmak, onlara karşı her zaman vefa göstermek her evladın önceliği olmalıdır” ifadelerini kullandı.

“Tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutluyor; tüm vatandaşlarımıza sevgilerimi, selamlarımı sunuyorum”

Babalar ve evlatları arasındaki bağın daha da güçlenmesi gerektiğine dikkat çeken Arslan, şunları kaydetti:

“Aile bağlarımızın kuvvetlenmesine vesile olan bu günde dargınlıkların, kırgınlıkların unutulmasını ve küslerin barışmasını temenni ediyorum. Babalar ve evlatları arasındaki bağın daha da güçlenmesi gerektiğine olan inancımla bir çınar ağacı gibi ailesine kol kanat geren tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutluyor; tüm vatandaşlarımıza sevgilerimi, selamlarımı sunuyorum.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.