Türkiye Finans Kars'ta Şube Açtı

Türkiye Finans Kars'ta Şube Açtı

Türkiye'de faaliyet yürüten katılım bankalarından Türkiye Finans, Kars’taki ilk şubesini hizmete açtı.

A+A-

Kars Merkez’de yer alan yeni şubesi ile Türkiye Finans, Doğu Anadolu Bölgesi’nin gelişimine ve şehir ekonomisinin büyümesine katkı sağlamayı hedefliyor.

Kars’ta açılan yeni şubesi ile Türkiye Finans, sektörde ilk olan yenilikçi ürün ve hizmetlerinin yanı sıra katılım bankacılığının avantajlarını Karslı vatandaşlarla ve kurumlarla tanıştırmayı hedefliyor.

Kars Merkez’de yer alan ve perakende bankacılık hizmeti veren şube, Türkiye Finans Doğu Anadolu Perakende Bölge Satış Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Son dönemde tarihi ve gastronomisi ile önemli turizm merkezlerinin başında yer alan Kars’ın ekonomik gelişimine destek olmayı amaçlayan Banka, Karslı vatandaşların ve firma sahiplerinin bankacılık ve finansman ihtiyaçlarına en yenilikçi ürünlerle cevap veriyor. Kars’taki müşteriler, konvansiyonel bankalara ihtiyaç duymadan, Türkiye Finans’ın en rekabetçi ürünlerinden faizsiz bankacılık prensiplerinden ödün vermeden faydalanabiliyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, “Şubelerimiz dağıtım ağımızın en önemli kanallarından biri. Bu nedenle 2018 yılında başlattığımız şubeleşme stratejisine bu yıl da devam ediyoruz. Bu stratejimizden hareketle son olarak Doğu Anadolu Bölgesi’nin medeniyetler şehri Kars’taki şubemizi hayata geçirdik. Bu şubemizle sürdürülebilir ve kârlı büyüme ile katılım bankacılığının avantajlarını Karslı vatandaşlarımızla ve kurumlarla tanıştırıyoruz. Bizler bugün hizmete sunduğumuz, sektörde öncü olan ürünlerimiz ile müşterilerimizin kaliteli hizmet alması için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Türkiye Finans olarak önceliğimiz, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve beklentilerini aşmaktır. Kars’ta olduğu gibi tüm Türkiye’de açacağımız yeni şubeler ile daha fazla noktada müşterilerimize hizmet vererek; katılım bankacılığını ve kendi şube ağımızı büyütmeye devam edeceğiz”

Birlikte kazanan ve paylaşanların hayata katılım bankası Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren ve onların hayatlarını kolaylaştıran yeni şubelerle hizmet vermeye devam edecek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.