1. HABERLER

  2. KARS HABERLERİ

  3. SELİM

  4. Kars Selim'de Güzel Buzağı Yarışması Düzenlendi
Kars’ta İskep Medya Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kars’ta İskep Medya Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kars Belediyesi’nin de aralarında olduğu 12 belediye ile işbirliği yapılarak yürütülen İstihdam için Koordinasyon ve Eğitim Projesi’nin (İSKEP) medya bilgilendirme toplantısı Kars’ta gerçekleştirildi.

A+A-

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından hazırlanan ve Kars Belediyesi’nin de aralarında olduğu 12 belediye ile işbirliği yapılarak yürütülen İstihdam için Koordinasyon ve Eğitim Projesi’nin (İSKEP) medya bilgilendirme toplantısı Kars’ta gerçekleştirildi.

Bir otelin toplantı salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, “Projemiz ülkemizde 12 pilot belediyeninde aralarında bulunduğu ve uygulamanın olduğu bu illerde büyük başarıların elde edildiği dezavantajlı bireylere yönelik bir projedir” dedi.

Başkan Karaçanta’nın ardından söz alan Türkiye Belediyeler Birliği Dış İlişkiler Uzmanı Gülfem Kılıç, Türkiye Belediyeler Birliği hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Kılıç’ın ardından son olarak söz alan Medya İlişkiler Uzmanı Nihal Togo ise İstihdam için Koordinasyon ve Eğitim Projesi kapsamında Kars Belediyesi ile birlikte düzenlen yerel medya toplantısında; “Toplumsal Algı Araştırması”nın Kars ili sonuçları ile ilgili sunumunu yaptı.

Bir otelin Toplantı Saonu’nda düzenlenen Yerel Medya Semineri’ne; Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Türkiye Belediyeler Birliği Dış İlişkiler Uzmanı Gülfem Kılıç, Kars Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Polat ve Turan Ünsal İle Özel Kalem Müdürü Muhammet Koç, İSKEP Bölge Koordinatörü Sibel Totaş, İSKEP İl İstihdam Koordinatörü Filiz Güven, İSKEP Sosyal Hizmetler Koordinatörü Elif Penmek, İSKEP Medya İlişkiler Uzmanı Nihal Togo ve Ersin Güvercin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Aydın Acay, İŞKUR İl Müdürü Yusuf Bulut, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Cemalettin Güven, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Kezban Şahin Aydemir, Mesleki Eğitim Merkezi adına Kübra Yazıcı ve yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı. Seminer sonrasında katılımcıları birde plaket verildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.