1. WEB TV

  2. TÜRKİYE

  3. İki Taşın Arası: Enkaz... Kayıp... Yas...

İki Taşın Arası: Enkaz... Kayıp... Yas...

6 Şubat, Maraş merkezli depremlerin yıldönümünde büyük yıkıma uğrayan Hatay, Maraş ve Adıyaman'da geçen "İki Taşın Arası" belgeseli, Gazete Duvar'da yayınlandı.

Büyük bir yıkıma yol açan Maraş merkezli depremlerin birinci yıldönümünde, yönetmenliğini Eren Güvendik'in yaptığı 'İki Taşın Arası' belgeseli Gazete Duvar'ın Patreon ve Youtube kanallarında yayınlandı. 

  • 'Enkaz', 'Kayıp' ve 'Yas' başlıklarıyla üç bölümden oluşan belgeselde deprem bölgesinde yaşayanlar o geceyi, sonrasını, bugün yaşadıkları zorlukları, terk edilmişlik duygusunu, arayıp da bulamadıkları yakınlarını ve yas duygusuyla nasıl mücadele ettiklerini anlatıyor.
  • Yardımcı yönetmenliğini Gazete Duvar Video Editörü Burak Karaman'ın yaptığı belgeselin editörlüğünü ise Yazıişleri Müdürü Anıl Mert Özsoy ve Video Editörü Ogün Işık üstlendi. 
06 Şubat 2024 Salı 04:17

VİDEOYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar PolitiKARS.com tarafından onaylanmamaktadır.
Benzer Videolar